Šiuo metu paslauga neteikiama

Baziniai perm.makiažo mokymai grupėse

2020-09-28 - 2020 10 01 (4 dienos)

  • 1 100 eurų
  • InkFairy, Gedimino pr. 32, Vilnius

Service Description

Baziniai permanentinio makiažo mokymai - skirti žmonėms, norintiems pradėti veiklą  sparčiausiai augančiame grožio sektoriuje pasaulyje - permanentinio makiažo meistro kelią.  Mokymus veda meistrė Inga Širvaitė - architektė, koloristė, sertifikuota permanentinio makiažo meistrė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją, tarptautiniuose metų permanentinio makiažo meistrų rinkimuose, vykstančiuose kasmet Londone UK PMU Industry Recognition Awards pripažinta viena iš trijų geriausių meistrių pasaulyje net trijose kategorijose: antakių permanentinio makiažo meistro kategorijoje, ombre technikos kategorijoje, lūpų permanentinio makiažo meistro kategorijoje 2018 metais. 
 InkFairy organizuojamų mokymų išskirtinumas: ypatingas dėmesys darbo ir priemonių kokybei;
 mokoma moderniausių ir populiariausių permanentinio makiažo technikų (pikseliavimas, šešėliavimas, akvarelinė technika, šešėliavimas, ombre lūpos, antakiai, lūpų permanentinis makiažas su putlinimo efektu);
 neprisirišimas prie kažkurio vieno gamintojo;
 išsami teorinė dalis, apimanti ne tik patį permanentinį makiažą, bet ir higienos klausimus, juridinius klausimus higienos paso gavimui;
 teisiniai klausimai Jūsų Darbo saugumui ir apsidraudimui;
 socialinių tinklų formavimo, fotografavimo ir brandingo pagrindus;
 Išlaikius egzaminus mokiniams/ėms  suteikiamas logotipas ir vandens ženklai darbų autorystės ir kokybės patvirtinimui;
 Suformuojame startinį priemonių paketą atsižvelgiant į Jūsų galimybes;
 Po mokymų suteikiamos neribotos konsultacijos telefonu ir žinutėmis (kadangi pradėjus dirbti susiduriame su naujais iššūkiais ir kyla klausimai) bei palaikymas soc.tinkluose.
 
 Mokymai individalūs, labai intensyvūs, trunkantys 4 pilnas dienas. Kai pasiekiami puikūs rezultatai ant dirbtinės odos, atliekama praktika ant tikrų klientų/čių - modelių. Praktika atliekama net ant 4 modelių, tad gaunate labai didelę patirtį ir pakankamai vaizdų pradėti formuoti savo darbų portfolio. Priemonės ir startinis priemonių paketas - supažindinama su esančiomis rinkoje priemonėmis ir kur geriausiai jas įsigyti, suformuojame startinį priemonių paketą pagal jūsų galimybes (nes pradėti dirbti galite ir su krepšeliu iki 1000€, galite ir su gausesniu).


Būsimi seansai


Kontakto duomenys

  • InkFairy, Gedimino pr. 32, Vilnius, Lithuania

    + 370 60440064

    inga@inkfairy.lt