top of page
Ieškoti

Kam skirta korekcija?

Mano gražiosios klientės, dažnai menęs klausiate, kas yra ir kam reikalinga antakių, akių ar lūpų permanentinjo makiažo korekcija. Ar ji būtina?

Taigi, pirmoji procedūra - tai meistro pažintis su kliento oda, orgnanizmo įvertinimas į pigmento pasisavinimą. Pigmnento prigijimas odoje po sugijimo yra individualus dalykas, kartais užtenka vienos procedūros ir korekcijos nereikia, bet būna atvejų, kai reikia vienos ar net kelių papildomų , tai priklauso ir nuo priežiūros namuose ir nuo tam tikrų odos ir ogranizmo ypatybių (pvz sausoje odoje paprastai pigmento prigyja daugiau).

Taigi:

✅Korekcija atliekama praejus mėnesiui arba kiek daugiau po pirmos procedūros.

✅Korekcijos metu dirbama su forma ir spalva, siekiant tobulumo.

✅Korekcijos metu spalvą galime patamsinti/paryškinti/sušiltinti.

✅Formą patobulinti, pabrėžti arba suminkštinti tam tikras vietas.

✅Korekcija nėra permanentinio makiažo taisymas ir, jeigu jos reikia, tai anaiptol nereiškia, kad procedūra buvo atlikta blogai. Antrasis įvedamų dažų sluoksnis užtikrina procedūros baigtumą ir ilgą laikymąsi odoje.


⁉️Ar galima per vieną kartą padaryti ryškiai, kad nereikėtų eiti į korekcijas ir atnaujinimus eilę metų?

‼️Galima, ir labai lengvai, tačiau tik tankiai užtušuotus, kaip flomasteriu įpieštus, juodus antakius, tokius, kur sakoma "pirmiau atėjo antakiai, o po to JI ☺️ Norint natūralaus, lengvo rezultato, tai neįmanoma.


Permanentinio makiažo atveju visuomet galioja taisyklė "mažiau yra geriau"!


Su meile,

Inga

76 peržiūros4 komentarai

Naujausi įrašai

Rodyti viską

4 Comments


Inga puiki specialistė ir nuostabus žmogus. Labai atsakingas požiūris į mus, kurie turime šiokių tokių problemų su sveikata (onkologija), nes gauname grožio procedūroms tam tikrą paramą nuolaidos pavidalu. Kiekviena jautri pagalba mums labai svarbi gyjant.

Like
InkFairy
InkFairy
Dec 18, 2022
Replying to

Labai ačiū, be galo malonu girdėti ❤️

Like

Raimonda Meškelė
Raimonda Meškelė
Nov 22, 2022

Mieloji, Inga, jau kuris laikas planuoju tau parašyti ir padėkoti. Šiuo metu gyvenu šiltuose kraštuose. Ir esu labai tau dėkinga, kad prieš išvykstant čia, tu padailinai man antakius ir akis (turiu omeny pravedimą ant voko). Taip gera išlysti iš baseino su padažytais antakiais ir ryškiomis akimis ;) Ačiū tau!


Like
InkFairy
InkFairy
Dec 18, 2022
Replying to

Ačiū labai Tau, Raimonda ❤️ Man taip miela girdėti gražius atsiliepimus. Malonu, kad galėjau prisidėti, kad graži moteris būtų dar gražesnė ir dar labiau savimi patenkinta 😘

Like
bottom of page