Valentino dienos akcijos!

VALENTINO dienos pasiūlymai 💝


💝 kvietimas su nuolaida atsinaujinti jau esamoms nuolatinėms klientėms! Permanentinio makiažo atnaujinimo procedūroms po 12-24 mėnesių, taip pat pavėluotoms korekcijoms iki vasario mėnesio galo taikoma net 25€ nuolaida, ir procedūros kaina tik 50€! Rezultatu vėl džiaugsitės apie  1,5 metų!

Nuolaidos kodas registruojantis internetu permanentinio makiažo atnaujinimo po 12-24 mėnesių procedūroms "Valentino diena". Galioja iki 02.29.


💝 BB.Glow procedūroms taikoma net 20% nuolaida! Nuolaidos kodas registruojantis internetu BB.Glow procedūroms "Valentinas". Galioja iki 02.29.

Odos būklę gerinanti, mažinanti veido poras, raukšles ir smulkias raukšleles, pigmentines dėmes, tonuojanti patamsėjusius paakius, tolyginanti odos paviršių bei odos spalvą.

atliekama ne tik veidui, bet taip pat ir strijoms mažinti pilvuko, šlaunų ar bet kokiose kitose srityse, randų atpalaidavimui, daugiau apie šią procedūrą čia https://www.inkfairy.lt/bb-glow-procedura-1, foto galerija štai čia https://www.inkfairy.lt/b-b-glow


💝lūpų permanentinio makiažo procedūroms taikoma net 20% nuolaida! Nuolaidos kodas registruojantis internetu lūpų permanentinio makiažo procedūroms "Valentinas20". Galioja iki 02.29.

Registracija štai čia: https://www.inkfairy.lt/registracijaKviečiame registruotis:

☎️ Telefonu 8-604-40064

🙋‍♀️ Asmenine žinute FB

🧚‍♀️ El.paštu inga@inkfairy.lt

💻 internetiniame puslapyje esančioje online registracijos sistemoje https://www.inkfairy.lt/registracija


53 views
logo.png

Pasitikėkite savimi!

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Kuriame tik natūraliai atrodantį, trūkumus paslepiantį ir Jūsų bruožus pabrėžiantį permanentinį makiažą.

Geras permanentinis makiažas - toks permanentinis makiažas, kurio kiti žmonės net nepastebi.

Gedimino pr. 32

Vilnius

inga@inkfairy.lt

Tel: +370 604 40064

© 2020 by InkFairy