top of page

SMP MOKYMAI (dirbantiems meistrams)

Skalpo mikropigmentacijos (SMP) mokymai - skirti žmonėms, dirbantiems permanentinio makiažo ar tatuiravimo srityje ir norintiems plėsti veiklą  sparčiausiai augančiame grožio sektoriuje pasaulyje - SMP meistro kelią. 

Mokymus veda meistrė Inga Širvaitė - architektė, koloristė, sertifikuota permanentinio makiažo meistrė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją, tarptautiniuose metų permanentinio makiažo meistrų rinkimuose, vykstančiuose kasmet Londone UK PMU Industry Recognition Awards pripažinta viena iš trijų geriausių meistrių pasaulyje net trijose kategorijose: antakių permanentinio makiažo meistro kategorijoje, ombre technikos kategorijoje, lūpų permanentinio makiažo meistro kategorijoje 2018 metais.

 

Mokymai individalūs arba grupiniai, vienos pilnos intensyvios dienos, su teorine ir praktine dalimi. Tik kai pasiekiami puikūs rezultatai ant dirbtinės odos, atliekama praktika ant tikrų klientų/čių - modelių. 

 

Priemonės ir startinis priemonių paketas - supažindinama su esančiomis rinkoje priemonėmis ir kur geriausiai jas įsigyti, suformuojame startinį priemonių paketą pagal jūsų galimybes. Dirbančių meistrų daugumą priemonių, naudojamų permanentiniame makiaže galima pritaikyti SMP procedūroms.

InkFairy neprekiauja permanentinio makiažo priemonėmis, neatstovauja jokio gamintojo, tad supažindinama su įvairiais populiariais gamintojais, jų priemonėmis, pliusais bei minusais, rekomenduojama tik tai, kas iš tiesų gerai veikia, kas yra laiko patikrinta ir duoda geriausius rezultatus.

 

 

Bendra mokymų kaina grupėse 600€,

individualių mokymų kaina 800€.

Baigus mokymus išrašomi sertifikatai. 

Suteikiamos visos mokymams reikalingos priemonės.

 

 

Mokymai vyksta Vilniuje, Gedimino pr. 32.

Dėl individualių mokymų tarkimės atskirai, inga@inkfairy.lt arba tel. 8-604-40064.

94FB3FB6-5871-4619-97E0-89064578B8F6.JPEG

1.

aukšta lektorės kvalifikacija - mokymus veda Inga Širvaitė - architektė, koloristė, pasaulyje pripažinta permanentinio makiažo meistrė; SMP procedūras atliekanti nuo 2008 metų.

2.

ypatingas dėmesys darbo ir priemonių kokybei;

3.

mokoma moderniausių ir populiariausių SMP technikų 

4.

neprisirišimas prie kažkurio vieno gamintojo;

5.

išsami teorinė dalis, apimanti ne tik pačią smp procedūrą, bet ir higienos klausimus, juridinius klausimus higienos paso gavimui;

6.

teisiniai klausimai Jūsų Darbo saugumui ir apsidraudimui;

7.

suformuojame startinį priemonių paketą atsižvelgiant į Jūsų galimybes;

8.

po mokymų suteikiamos neribotos konsultacijos telefonu ir žinutėmis (kadangi pradėjus dirbti susiduriame su naujais iššūkiais ir kyla klausimai) bei palaikymas soc.tinkluose.

1 diena

Teorija/praktika

  • teorinė dalis, dalinamosios medžiagos aptarimas;

  • praktinių situacijų aptarimas, praktika ant dirbtinės odos;

  • praktika ant dirbtinės galvos;

  • praktika ant modelio

  • sertifikatų įteikimas

Turėti nieko nereikia, visos darbui reikalingos priemonės bus suteikiamos.

Gedimino pr. 32

Vilnius

inga@inkfairy.lt

Tel: +370 604 40064

Registruokitės:

Thanks! Message sent.

bottom of page