top of page
Anchor 1
Beautiful Women

Vilniuje, Gedimino pr.32 

įsikūrusi permanentinio makiažo studija

Paryškiname, pakoreguojame bruožus, kuriame tik natūraliai atrodantį, Jūsų bruožus pabrėžiantį ir kasdienybę palengvinantį permanentinį makiažą

Green Eyes and Makeup

Antakių permanentinis makiažas

Antakiai įrėmina kiekvienos moters veidą ir suteikia aiškius bruožus. Daugybė Lietuvos moterų neturi ryškių, tankų, aiškios formos antakių ir kasryt vargsta formuodamos juos kosmetikos priemonėmis. Permanentinis makiažas joms išsigelbėjimas. Mes galime padėti! Atliekame antakių permanentinį makiažą visomis populiariausiomis technikomis: ombre, pikseliavimas, šešėliavimas, plaukelių technika, miksuota technika. Nemokamos konsultacijos metu parenkama individualiai Jums tinkamiausią sprendimą. Antakių permanentinis makiažas išlieka odoje apie dvejus metus.

eyeliner makeup

Akių permanentinis makiažas

Neveltui sakoma, kad akys - sielos veidrodis. Ryškios, didelės akys yra bet kurios moters puošmena. Dauguma moterų akis ryškina kosmetikos priemonėmis, pieštukais, šešėliais, blakstienas dažo tušu. Panašų efektą, tik išsilaikantį 2-5 metus galima sukurti ir permanentinio makiažo pagalba. Suagiomis, moderniomis technikomis tliekame tiekblakstienos linijos išryškinimo ilgalaikį makiažą, tiek klasika tapusius strėlytės ar šešėliavimo (ombre) technika. Gražiname tiek viršutinį, tiek apatinį akių voką, arba abu, kad ir vienos procedūros metu.

Permanet Lip Makeup

Lūpų permanentinis makiažas

Putlios, ryškios rožinės, rausvos, raudonos, aviečių spalvos lūpos puošia kiekvieną moterį. Bėgant metams įprastai lūpų putlumas ir tūris mažėja, spalva blyškėja, dažniausiai išbala lūpų krašteliai, susilieja kontūras. Kamuojant herpes virusui (pūslelinei), atsiradus lūpose randelių, lūpų kontūras kartais visiškai "pabėga". Atliekame lūpų permanentinį makiažą suteikiant natūralias, ar pagal pageidavimą ryškias spalvas, atstatant pranykusį ar suformuojant lūpų kontūrą. Ombre, šešėliavimas, kontūras, dalinis tušavimas - Jums tinkamiausią techniką parenkama nemokamos konsultacijos metu.

Anchor 1
Smiling Model

Praplikimo maskavimas (SMP)

Skalpo mikropigmentacija - tai permanentinio makiažo priemonėmis pigmento įvediimas į skalpo odą, imituojant natūralų plaukų augimą. Puikiai paslepia praplikusias galvos vietas, maskuoja randua ir kitus netolygumus.

Rekomenduojama dėl plikimo kompleksuojanriems vyrams, esant netolygiam plikimui, taip pat randų slėpimui galvos srityje. Moterims rekomenuojama visais atvejais, kai yra plaukų išretėjimai ir matosi šviesi galvos oda - šią problemą lengvai galime išspręsti skalpo mikropigmentacijos pagalba.

Tattoo Equipment

Medicininės-rekonstrukcinės

tatuiruotės

Medicininės-rekonstrukcinės tatuiruotės - tai tokia mikropigmentacijos forma, kai permanentinio makiažo pagalba sprendžiami estetiniai trūkumai, kur reikalinga atstatyti spalvinį vientisumą, esant randams ar kitoms būklėms, kaip pvz.

  • įgimta kiškio lūpa, kuomet suformuojamas lūpų kontūras ir suteikiama spalva; 

  • randai ant kūno - komufliažo būdu, kai įvedamas odos spalvos pigmentas ir randas paslepiamas, užmaskuojamas;

  • krūties aureolės spalvinis atkūrimas - po operacijų, vežio ar kitų situacijų....

Facial

B.B. Glow procedūra odai

BB-Glow ir mezoterapinė procedūra yra unikali ir moderni. Procedūros esmė - odos būklės gerinimas, įvedant į odą individualiai parinktus naudingus komponentus. Sprendžiamos tokios problemos kaip aknės randeliai, hiperpigmentacija ir pigmentinės dėmės, raukšlės, didelės matomos poros, odos elastingumo trūkumas, pilkumas, odos spalvos netolygumas ir tt.

Šios procedūros bazė yra frakcinė mezoterapija - tai mikroadatėlių sistema, kuri įveda į odą naudingąsias medžiagas, tuo paskatindama kolageno gamybą. 

Permanent Eyebrows Makeup

Permanentinis makiažas - vienas labiausiai augančių sektorių visoje grožio industrijoje, kuris nuolatos keičiasi, tobulėja, modernėja.

Daugybė merginų svajoja tapti permanentinio makiažo meistrėmis, pradeančiosioms svarbu išklausyti kokybiškus bazinius mokymus ir gauti žinias apie:

kokios yra permanentinio makiažo rūšys ir kam jos naudojamos;

kokios yra permanentinio makiažo technikos, kuo jos skiriasi, kuriais atvejais kurios labiau tinkamos;

odos tipai ir tikamos technikos pagal klientės odą;

higienos reikalavimai, higienos paso išdavimo tvarka, reikalingos priemonės bei atestatai;

verslo vystymo pagrdindai.

Permanentinio makiažo mokymai

Makeup Vlogger

B.B. Glow procedūra - bene populiariausia ir geriausiai parduodama pasaulyje grožio procedūra. Nori papildyti savo paslaugų sąrašą šia procedūra?

InkFairy meistrė Inga Širvaitė - viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo atlikti B.B.Glow procedūrą. Jos vedami mokymai unikalūs tuo, kad mokymo grupės mažos (2-3) mokinės, tuo užtikrinamas individualus dėmesys kiekvienai mokinei, atsižvelgiant į jos turimą patirtį.

Labai svarbu procedūrą atlikti teisingai, ir Jūsų kientės džiaugsis puikiais rezultatais ir grįš reguliariai pakartoti.

Kviečiame į individualius vienos dienos mokymus, kurių metu gausite visas reikalingas žinias, atliksite praktiką ant modelių ir gausite 6 mėnesių online pagalbą, kad būtų lengviau pradėti darbus.

B.B.Glow procedūros mokymai

20190708_095959.jpg

Apie InkFairy

InkFairy meistrė Inga Širvaitė - sertifikuota permanentinio makiažo meistrė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją Lietuvoje bei užsienyje​.

Tarptautiniuose metų permanentinio makiažo meistrų rinkimuose, vykstančiuose kasmet Londone UK PMU Industry Recognition Awards Ombre antakių permanentinio makiažo meistro kategorijoje pripažinta viena geriausių meistrių pasaulyje 2018 metais, ir pateko į finalą net trijose permanentinio makiažo kategorijose!

Meistrė Inga apie save: "Nuo vaikystės buvau meniška, baigiau dailės mokyklą. Kauno Technologijos universitete baigiau architektūros bakalauro ir magistro studijas. Daugiau kaip dešimt metų dirbau architektūros srityje, ir giliai pajutusi, kad šioje veikloje savo meniškumo poreikio nepatenkinu, nutariau visą tai pakeisti ir siekti savo svajonės - kurti grožį.

Susidomėjau ilgalaikiu makiažu ir ėmiau mokytis jo subtilybių....

Anchor 1
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Gedimino pr. 32

Vilnius

inga@inkfairy.lt

Tel: +370 604 40064

Susisiekite:

Žinutė sėkmingai atkeliavo!

bottom of page