Brandžios odos permanentinis makiažas

Updated: Nov 7, 2019

Dar gyvas mitas, kad permanentinis makiažas tinka tik jaunoms merginoms. Tai netiesa! Toks įspūdis susidaro dėl medijoje pateikiamos vaizdinės informacijos - dažniausiai rodomos jaunų merginų nuotraukos prieš-po permanentinio makiažo.


Tačiau permanentinis makiažas tobulai tinka brandžiai odai, tiesą sakant, kaip tik vyresnėms moterims ir yra ypatingai naudingas ir reikalingas, kadangi su amžiumi tiek antakių plaukeliai retėja, vokai kiek pakrenta, sumažėja lūpų putlumas, išblykšta lūpų kontūrai.Brandžios odos permanentinis makiažas

Kaip tik šiuos visus niuansus maskuodamos ir koreguodamos ir sugaištame daugiausiai laiko! Permanentiniam makiažui amžiaus ribos aplamai nėra, mūsų vyriausiai klientei yra 92 metai, ir tai tikrai ne riba! Juk mes, moterys, norime visada būti gražios ir ryškios.


Mes kuriame tik natūraliai atrodantį, bruožus paryškinantį permanentinį makiažą! Jokių ryškių, juodų antakių, tik subtilus bruožų išryškinimas. Geras permanentinis makiažas - tai toks ilgalaikis makiažas, kurio žmonės nepastebi, tiesiog pasako "kokia pagražėjusi".
Pačios procedūros atlikimui yra keletas niuansų, kadangi brandi oda dažniausiai būna sausa ar labai sausa, plonesnė, "trapesnė", todėl svarbu pasirinkti gerą patyrusį meistrą, kuris parinktų Jums tinkamas priemones, adatas, pigmentus.


Drąsiai registruokitės pačios ar savo mamas, tetas... konsultacijai ar procedūrai ir palengvinkite kasdienybę: ☎️ Telefonu 8-604-40064 🙋‍♀️ Asmenine žinute FB 🧚‍♀️ El.paštu inga@inkfairy.lt 💻 internetiniame puslapyje esančioje online registracijos sistemoje https://www.inkfairy.lt/registracija


© InkFairy


416 views
logo.png

Pasitikėkite savimi!

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Kuriame tik natūraliai atrodantį, trūkumus paslepiantį ir Jūsų bruožus pabrėžiantį permanentinį makiažą.

Geras permanentinis makiažas - toks permanentinis makiažas, kurio kiti žmonės net nepastebi.

Gedimino pr. 32

Vilnius

inga@inkfairy.lt

Tel: +370 604 40064

© 2020 by InkFairy